Svet-Stranek.cz
BRILLIANT DARTS PRAHA

Průběh našich odehraných utkání:Osobní stránka na adrese: brilliantdarts.svet-stranek.cz

Průběh našich odehraných utkání

Sezóna 2008-2009

14.9.2008 - Švandův Labyrint

Brilliant Darts - Kántri s.h.o. / 8 : 6 /

Základní sestava Adam Trepeš, Michal Široký, Jiří Homola, Horáček Petr

Tak plni sebevědomí jsme nastupovali do duelu s týmem, který v 1.kole také jako my neztratil body. Po prvních dvouhrách jsme museli sebevědomí hodit za hlavu a začít bojovat, protože soupeř ukázal hned od začátku své kvality a hlavně proti nám zavíral. Prohrávali jsme 1:3, kdy o jediný bod se postaral Adam. Pak přišla na řadu čtyřhra na kterou jsme postavili Petra a Jirku. Duel začal oboustranně velmi dobře a dokonce když Petr zavřel vedli jsme 1:0, pak prohráli a v rozhodujícím legu soupeř zavíral a my měli na terči ještě přes sto bodů!! V nerovózní koncovce, kdy nikdo nemohl zavřít Jirka napřáhl a dal svou nejdůležitější šipku do dablu ten večer. Museli jsme přiznat, že tento bod nám soupeř spíš daroval, pro nás to znamenalo kontaktní bod a návrat do utkání, když v následující hře Adam opět vyhrál a srovnal zápas na 3:3. V následujícím utkaní pokračovalo trápení Michala na doubly a prohrává nečekaně i svůj druhý duel. Opět prohráváme a stres a nervozita je vidět v každém dalším duelu.Přichází střídání!! Jirku nahrazuje Miloš Tipek a vyhrává. A když Petr strhává svým vítěztvím náš tým do vedení 5:4 všichni si pořádně oddychneme...teď ale přijde koncovka...Fantastický kriket předvedli Michal a Adam, kdy nedali soupeři šanci a strhávají skóre na 6:4....je jasné že na remízu máme 4 zápasy..ale my chceme vyhrát. Na terče nastupují Adam a Michal. Od Adama, který od začátku sezóny neztratil ani bod se očekává jen vítěztví, přišel ale šok ADAM prohrál 0:2!!!! Soupeř stáhl na 5:6....vzápětí Michal i když dnes neměl svůj den vyhrává svůj duel a zajišťuje týmu minimálně remízu 7:7.Poslední zápasy mají před sebou Petr a Miloš. Miloš svůj duel prohrává, když soupeř předvedl kvalitnější hru a bez problému hned zavřel. Tak opět snížení 6:7.Protože utkání Petra a Miloše probíhala součastně, tak poslední hráči Petr a nejlepší hráč hostí Radek Lacman věděli že oba musí.....to se ale projevilo bohužel negativně i na jejich hře.Oba předvedli hodně nervózní hru....Petr se ale v pravou chvíli rozhodl přejít ze své oblíbené dvacítky na devatenáct a 2x zazvonil což rozhodlo o větším klidu na závěrečném doublu. Druhý leg byl jednoznačně klidnější ze strany Petra, který se dokázal více uvolnit po vyhraném prvním legu.....Vyhrává 2:0 a tudíš i my 8:6!!!!!

O zápasu rozhodla vyrovnanost našich hráčů a výborná bojovná / fandící / atmosféra v utkání.

Poděkování patří i protihráčům, kteří předvedli velmi kvalitní výkony a určitě nebyly dnes o moc horším týmem.



7.9.2008 - Švandův Labyrint

Tak už je to konečně tady, začali jsme naši první sezónu.Plni očekávání jak to bude lítat po prázdninách některým hráčům, kteří léto tráví mimo šipkové dění.

Brilliant Darts - Crazy Darts / 9 : 5 /

Základní sestava dnes byla: Adam Trepeš, Michal Široký, Miloš Tipek, Petr Horáček.

Utkání jak se dalo čekat začalo nervózně, double dělal problémy, ale přesto se po prvních dvou vítěztví ujímáme vedení 2:0. Pak ale Miloš nešťastně prohrál 1:2 a když v zápětí Petr snadno prohrál s Danem Chaurou 0:2 bylo vše srovnáno.Pak jsme dali válečnou poradu a poslali do čtyřhry Michala s Adamem, kteří vyhráli své první dvouhry.To se vyplatilo, jednoznačný průběh pro domácí tým - zase vedeme 3:2. Michal s Adamem pokračovali ve vítězném laufu i v následujících zápasech a my tak jdeme jejich zásluhou do trháku 5:2.Pak dochází k prvnímu našemu střídání, kdy Miloše nahrazuje Jirka a pokouší se porazit nejlepšího hráče soupeře Dana Chauru, bohužel i když první leg byl hodně vyrovnaný pevnější ruku na double měl Dan a nakonec soupeř bere další body 5:3. Petr si chtěl spravit chuť po nepovedeném prvním utkání a vyhrává svůj druhý souboj 2:0 a opět odskakujeme soupeři 6:3. Menší komplikace nastává v criketu, kdy se Petr a Jirka spolu nechytili a snadno prohrávají svůj duel, 6:4. Adam v následujícím utkání drtí svého soupeře jako kdyby 2 měsíce vůbec nebyl na rybách :-) Už víme, že v prvním utkání v sezóně bez bodu nezůstaneme. Vítězný bod nakonec pro nás dělá Michal, který v hodně vyrovnaném duelu vyhrává nad Danem Chaurou a my kričíme.JOOOOO je to tam. Ještě se dohrávají 2 duely, do hry se vrací opět Miloš a podruhé prohrává 1:2. Dnešní úspěšný den zakončuje vítěztvím Petr a upravuje skóre na konečných 9:5.

Nejlepším dnešním hráčem je určitě Michal a Adam...díky kluci

Díky soupeři, který určitě nedal svou kůži lacino a sehrál vyrovnanou partii.

Další utkání 14.9.2008 od 18h Brilliant Darts - Kántri s.h.o.